Zavřel s.r.o.

| E-shop | O nás | Obchodní podmínky | Certifikáty | Reference | Kontakt |
NÁKUPNÍ KOŠÍK (0 položek)
Vrata Výstavba plotů Brány Průmyslové oplocení Stavební práce Další specializace
E-shop
Kontakt

Aleš Zavřel s.r.o.
56601 Odbojářská 571                                                                                                                                                                    Vysoké Vysoké Mýto  
mobil: 603 269 184

info@aleszavrel.cz

zamrsk@icloud.com

www.aleszavrel.cz

IČO: 275 35 193,
DIČ: CZ27535193

Betafence

Hörmann

Nice

Fac

 

E-shop -> Rolovací garážová vrata MINIROL -> Garážová vrata rolovací privátní

Variabilní, na prostor nenáročný způsob uzavření garáže.

 

Jistě každý z nás někdy řešil nebo bude řešit nová garážová vrata. Mnohé jistě napadne klasické řešení, která nabízí křídlová vrata. Garážová vrata MINIROL nabízí pro tuto variantu moderní řešení v podobě rolovacího systému garážových vrat.

Rolovací garážová vrata MINIROL jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata umožňují použití i tam, kde by jiné typy vrat nevyhovovaly. Rolovací vrata vyrábíme vždy na míru zákazníkovi. Zvolením značky MINIROL máte jistotu výrobku, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel s výplní z polyuretanové pěny, které tvoří pancíř navíjený do boxu. Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit právě rolovací garážová vrata MINIROL. Svojí podstatou mohou nejlépe splnit naše nemalá očekávání.

ÚSPORA MÍSTA Jednou z největších předností je zajisté úspora místa pod stropem garáže, nebo vedle garáže (v případě křídlových vrat), které tak můžeme využít pro jiné účely, např. zavěšení jízdních kol, lyží, či uskladnění běžného materiálu. Garážová vrata se montují za stavební otvor (standardní montáž, která nesnižuje světlou výšku otvoru s boxem i bez boxu) či do stavebního otvoru (snižuje světlou výšku, možnost instalace pouze s boxem) nebo také přímo před něj (pokud nemáme nadpraží a nechceme snížit světlou výšku, instaluje se pouze s boxem). Rolovací garážová vrata se rolují pomocí vodících lišt do horního hliníkového boxu. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro případný servis a údržbu nejen lamel, ale i samotné pohonné jednotky a navíc Vám pod stropem nezavazí žádné kolejnice ani nic podobného.
1057-4f47c2dab99a595296500000.jpg
Rolovací garážová vrata MINIROL jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se…
Cena: 29 980,00
Dostupnost: 30 dní
Jsem robot: Napište číslo sedmdesát dva:
© studio DAMI 2012 • e-shop: © regrafika